Sulaukus vaikelio kartu su džiaugsmais šeimą užgriūna ir daug rūpestėlių. Jau vien finansiškai tenka nemažai finansiškai skirstyti savo lėšas  jo reikmėms.  Higienos prekės, avalynė, drabužiai vaikams, žaislai ir vitaminai – tik maža dalis viso to, be ko mūsų vaikelis augti negali. Čia plačiau pakalbėsime apie vaikų aprangą ir jos pirkimo specifiką.

Rūbeliai vaikams dažnai mamoms ir tėčiams tampa dideliu galvos skausmu. Akivaizdu, akd kūdikiai ir mažamečiai vaikai greitaii auga, keičiasi, todėl drabužis greitai tampa nebetinkamu. Būtent todėl tėvai dažnai nedrįsta pirkti brangių rūbų, ieško pigesnių variantų, kadangi pasąmonėje žino, jog drabužio ilgam nereikės, todėl neverta išleisti tam daug.  Tačiau ką daryti, aki gyvename Lietuvoje ir čia tiek vaikų, tiek suaugusių rūbų ir avalynės kainos dažnai yra neadekvačios?

Ernesta augina trejų metų Austėją ir metų neturintį Dainių. Jauna mama teigia, kad Lietuvoje drabužiai vaikams kainuoja nežmoniškai daug, būtent todėl niekada jų čia neperka. Ką ji daro? Ogi siunčiasi viską iš Didžiosios Britanijos.  Šiais laikais apsipirkinėjant nereikia vykti į vietą, prekyba internetu yra išvystyta maksimaliai. Esant Europos Sąjungoje sudaromos kokybiško ir lengvo apsipirkimo sąlygos, prekės pasiekia pirkėją per mažiau nei savaitę, egzistuoja ir grąžinimo galimybė. Tuo labiau, jauna mama namuose augindama vaikus praleidžia daug laiko, todėl prisėdus prie kompiuterio turi pakankamai laiko išsirinkti norimas prekes. Drabužėliai vaikams visi panašūs savo dydžiais, apsirikti beveik neįmanoma. Žinant savo vaikų išmatavimus arba tiesiog perkant drabužius pagal atitinkamus metus suklysti praktiškai neįmanoma.

Kodėl Ernesta taip noriai siunčiasi prekes iš užsienio, bet neperka Lietuvoje? Labai paprasta. Visų pirma tai – kainos dalykas. Paprastas pavyzdys. Lietuvoje vaikų drabužių parduotuvėje už šimtą litų galite vaikui nupirkti kelnytes ir gerų geriausiai paprastus marškinėlius. Tuo tarpu iš Didžiosios Britanijos už tokią sumą Ernesta parsiunčia kelnytes tiek dukrai, tiek sūnui, abiems nuperka batukus, megztukus ir kelionines kuprinytes. Jauna mama nesupranta, kaip drabužiai vaikams Lietuvoje gali būti tokie brangūs. Tačiau ilgai nemąsčius prisimena, kad apskritai kainos Lietuvoje neatitinka gyventojų finansinių galimybių.

Batai apsaugo vaikų kojas. Geri batai ne tik apsaugo kojas nuo sužeidimų, tačiau ir nuo suprakaitavimo ir peršalimo. Batai berniukams yra didelė problema, nes juos berniukai labai greitai išauga pasiekę vyresnį amžių. Todėl pirkti batus reikia dažnai, o tradicinėse parduotuvėse jie yra pakankamai brangūs. Šiuo atveju labai padeda internetinės parduotuvės, kurios batus siūlo už tikrai patrauklią kainą. Daug sutaupius po to galima vaiką palepinti kitaip, arba patiems teveliams pasilepinti kelione į užsienį ar kitomis pramogomis. Šiuolaikiniame pasaulyje, kai technologijos eina į priekį, reikia tikėtis ir tolesnės internetinių vaikų prekių parduotuvių rinkos augimo.