Artėjant artimo žmogaus gimtadieniui dažnai susimąstome, ką tokio ypatingo padovanoti, kad asmuo liktų nustebintas ir tuo pačiu net sugraudintas. Mamai, tėčiui, sesei dovaną nupirkti yra kur kas paprasčiau. Štai siekiant pradžiuginti savo merginą – tenka paprakaituoti. Gimtadienio dovanos artimai sielos draugei turi būti labai gerai apgalvotos, juk kiekvienas žino, kad netinkama dovana gali sugadinti nuotaiką visai dienai. Tad hei – sugalvokite ką nors originalaus, kas atimtų žadą. Pateikdami originaliausius pasiūlymus mes tikimės, kad juos pritaikę prie moters poreikių gausite nuostabią dovaną, kuri nuoširdžiai parodys, kaip stipriai jūs ją mylite. Juolab, ne visada būtina išleisti didelę pinigų sumą, kad dovana priverstų išspausti mažą laimės ašarą.

  1. Padovanokite šokoladinę širdį. Pavyzdį matote fotografijoje. Svarbu, kad kartu su ja būtų ir konkreti mintis, lyg, tu man tokia svarbi, kad dovanojų tau savo širdį, kuri yra saldi tik dėl tavo meilės. Na, ar panašiai. Kiekvienas kuris myli – ras geriausias idėjas.
  2. Parašykite mylimam žmogui laišką. Juk svarbiausia, kad viskas nuoširdu ir tiesiai iš širdelės.
  3. Meilės kuponai, kuriuose bus parašyta, jog jais galite pasinaudoti, kuomet norite – originali dovana. Juose gali būti patys įvairiausi pasiūlymai:

* pasinaudok kuponu, kai norėsi nemokamos vakarienės;

* šis kuponas suteikia nemokamą apkabinimą;

* kai norėsi bučinio – įteik šį kuponą;

* pasivaikščiojimas visada tik tai panorėjus…

4. originali dovana – padovanoti puodelį, ant kurio būtų jūsų abiejų atvaizdas.

5. Padovanokite kalendorių ant kurio būtų sužymėtos jūsų gyvenimui aktualios datos: pirmos bučinio data, susipažinimo, net planuojamų vestuvių, kad ir po kelerių metų, data…

6. Sukurkite eilėraštį. Patikėkite, tam tikra nereikia jokių poetinių sugebėjimų. Čia svarbiausiu tampa nuoširdus jausmas.

7. Komplimentai “jai”. Į žavią dėžutę surašykite, kuo jums tobula jūsų moteris, kad kaskart, kai pasijaus vieniša – išsitrauktų sau komplimentą.

8. Pozityvios citatos kasdienai. Dėžutėje galite laikyti mintis, kurias yra pasakę garsūs žmonės. 365 citatos suteiks džiaugsmo ir pozityvių minčių kiekvienai dienos pradžiai.

Kiekvienas kuris nori – gali rasti nebrangų ir širdžiai mielą pasirinkimą. Pradžiuginkite ir jūs savo moterį, nes ji yra to verta.