artėjant įvairiausioms šventėms, kurių metu reikės nustebinti mylimą žmogų, dažniausiai pradedama labai intensyviai laužyti galą. Juk visada norisi įteikti ką nors originalaus, nes paprastas puodelis, statulėlė ir tapkės šiek tiek nusibodę pasirinkimai. Geriausia, žinoma, idėjų ieškoti virtualioje erdvėje. Kad ir mes jūsų neapviltume pateiksime originaliausius būdus. Vieni jų yra pigesni, kiti šiek tiek reikalauja patuštinti kišenę. Lygiai taip pat su laiku. Aišku, kuo anksčiau pradėsite ruoštis, tuo mažiau finansinių problemų jums teks patirti. O juk linksmos dovanos net ir labai niūriausią dieną pavers įsimintina. Tad pasinaudokite vienu iš šių nuostabių patarimų.

  1. Jei turite tokius sugebėjimus – megzkite kojines. Jei tai jums yra per sunku, tuomet nusipirkite kojines ir jas išsiuvinėkite. Tai tikrai nėra neįmanoma. Tereikia šiek tiek pastangų ir, galbūt, laiko, nes gali ne kartą tekti kartoti savo darbą.

  2. Nupirkite dėžutę ar kokį nors panašaus tipo indelį, į kurį galėtumėte užrašyti savo paties sugalvotas originalias mintis. Tobuliausią būtų, jei jų skaičius siektų bent 365. tuomet kiekvieną rytą asmuo atsikėlęs galėtų džiaugtis pozityvia mintimi. Aišku, galite pasinaudoti ir kitų žymių žmonių mintimis, tačiau, šiuo atveju, bus kur kas asmeniškiau, jei pastarosios bus jūsų.

  3. Sukurkite kokį nors eilėraštuką ar labai trumpą prozos kūrinėlį apie asmenį, kuriam turi būti skirta dovana. Vėlgi kartojame, kad nereikia jokių specifinių sugebėjimų, kadangi viskas remiasi į norą ir parodymą, kad asmuo jums yra labai svarbus.

Smagios ir tokio tipo originalios dovanos padės džiaugtis ir dar ilgai prisiminti. Juk dovanų pagrindinis tikslas ir turi būti džiuginti žmogų, suteikti jam laimės. Atsikišti galite kiekvienas padovanodami bet kokią smulkmeną, kuri nesukelia jokių minčių. Jei tik yra galimybės – pasistenkite to išvengti.

Linksma dovana, tai galimybė žmogui šventę paversti dar nuostabesne. O juk sukelti šypseną yra taip paprasta. Juolab, visiškai nekainuoja, tad jei turite kokių nors idėjų – tiesiog privalote jas realizuoti.